sarkulemasi@gmail.com

PROJE HAKKINDA

     TEŞEKKÜRLER

   Değerli araştırmacılar, sizlerin katkı ve gayretleri ile yürütmekte olduğumuz şark uleması projesi planlandığı şekilde devam etmektedir. Özel mazereti olanlar haricinde yazılar tarafımıza ulaşmış ve editörler tarafından okunmaya başlanmıştır. Bir kez daha katkınız için teşekkür eder sağlıklı ve sıhhatli günler dileriz.

 

       ÖNEMLİ DUYURULAR

        Değerli Araştırmacılar öncelikle yoğun ilginiz için teşekkür ederiz. Bu ilginin gereği olarak çalışma zamanında tamamlanmaya çalışılacaktır. Çalışmanın zamanında ve doğru şekilde tamamlanabilmsesi için aşağıdaki hususlar önem arz etmektedir. 

        1. Şahıs öneren araştırmacıların öncelikle sitede her hafta güncellenen listeyi incelemelerini istirham ederiz. Böylece tekrarın önüne  geçilecektir.

        2. Teklif edilen şahıslar, listede karşısına isim yazılması durumunda kabul edildiği anlamına gelmektedir. 

    3. Hakkında yazı teklif edilen şahıslardan bazıları farklı şekillerde (Şeyh Ahmed, Molla Ahmed, Seyda Ahmed, Ahmed Şırnaki ve Ahmet Ölmez) gönderilmektedir. Bu nedenle özellikle isimlerin dikkatli şekilde belirlenmesi önem arz etmektedir.

        4. Bütün incelemelere rağmen tekrar yazılan yazılar arasında tercih yapma hakkı komisyona aittir.

       5.  Araştırma yapılacak şahıslar hakkında kısa bir biyografi ve özellikle vefat tarihlerinin belirtilmesi önem arz etmektedir.

         Makale Örneği için tıklayınız.

                                                                                                                                                                       KOMİSYON

 

PROJE ORTAKLARI

İLETİŞİM

Telefon : Muhammed Şahin 0 541 205 05 93

E-posta : sarkulemasi@gmail.com

Adres : www.sarkulemasi.com